Posted on

Čisté s intenzívnou vôňou

Máte problém s tým, že vaše farebné oblečenie nevyzerá dostatočne sviežo a žiarivo, aj keď používate pracie prášky, ktoré nie sú práve najlacnejšie? Ak áno, najpravdepodobnejšia príčina (ak nemáte problém s práčkou) je zle zvolený prášok na pranie, prípadne gél alebo aviváž. Hoci sú na trhu rôzne údajne zaručené produkty, je treba si zvoliť jasné parametre, medzi ktoré určite patrí univerzálne použitie, kvalita, využiteľnosť, ekologickosť a účinnosť, teda dokonalé vyčistenie. Všetkými spomínanými vlastnosťami disponuje náš geniálny gél na pranie na farebné prádlo https://sirka.sk/produkt/gel-na-pranie-na-farebne-pradlo-biele-pizmo/.

čistá bielizeň

Bez ohľadu na to, o aký materiál ide, dokáže zachovať bielizeň nielen čistú, ale aj voňavú, bez použitia invazívnych prostriedkov. Nebojte sa ho pritom použiť aj pri nízkych teplotách, aj tam má svoju účinnosť zaručenú. Produkty sú ekologicky čisté a vyrobené bez testovania na zvieratách. Je potrebné dodržiavať bezpečnostné opatrenia ohľadom uchovávania mimo dosahu detí, vyvarovať sa použitiu na oči či konzumácii, skladovať podľa návodu.

čistá bielizeň

Cena sa pohybuje v relácii od 0,80 centov do 3,20 eur v závislosti od množstva. Okrem spomínaných kvalít má gél na pranie nádhernú vôňu a zabezpečí až nezvyčajnú mäkkosť vypraného oblečenia. Ak chcete túto vôňu zintenzívniť a udržať, vhodná je aviváž – biele pižmo, ktorú pridáte do prania. Produkt s názvom gél BIELE PIŽMO dostanete v našom internetovom obchode SIRKA, kde sa nachádzajú aj iné výrobky, využiteľné v domácnosti alebo pri starostlivosti o telo. U nás je možné použiť aj viackrát použitú fľašu a vybrať si množstvo až do 1kg, čo je efektívne balenie pri vyššej spotrebe v domácnosti alebo firme. Bielizeň je vypraná a čistá, ale bez narušenia prirodzenej štruktúry vláken. Verím, že si náš obchod SIRKA zamilujete a stanete sa naším pravidelným zákazníkom. Tak to skúste.