Posted on

Dámske džínsy

Trendy v oblasti módy a najmä v oblasti ženskej módy sa menia rýchlosťou blesku. Častokrát, každé ročné obdobie je v móde niečo iné. A samozrejme každá žena potrebuje vždy tie najnovšie kúsky. Jeden kúsok oblečenia však nikdy nestratí trend. Sú nimi jeansy. Či pánske alebo dámske, džínsy sú kúsok, ktorý vždy bolo je a aj bude moderný. Nezáleží na pohlaví a dokonca ani veku. Kvalitné džínsy si môže dopriať každý. A je jedno akú máte postava. Od toho sa odvíjajú aj strihy džínsov. Nie každý si môže dovoliť nosiť všetko. Niektorým postavám správne zvolený strih džínsov dokáže dokonca ubrať aj niekoľko kilogramov.

džínsy

Aké sú trendy džínsov na rok 2023. Jeansy by mali byť pre vás v prvom rade pohodlné. Až potom sa dívajte na ich dizajn. Načo vám budú džínsy, z ktorých vám bude vytŕčať brucho či budete mať stiahnuté stehná. Džínsy sú odev najmä na celodenné nosenie. Preto by mali byť aj primerane pohodlné a najmä v správnej veľkosti. Mnoho žien si vyberá džínsy o číslo menšie v domnienke, že budú vyzerať chudšie. Postava však v takto naprataných džínsoch vôbec nepôsobí lichotivo. Chudé, vysoké postavy by sa nemali báť ísť do novinky. Novinka ako pre koho. https://zpravy.tiscali.cz/koho-se-rusove-boji-nejvic-307903 Staršie ročníky si určite veľmi dobre pamätajú legendárne zvonové džínsy.

džínsy

Úzky pás a široký strih pri členkoch boli nezabudnuteľné. A práve takýto strih sa veľmi hodí ženám s dlhými nohami a úzkym pásom. Naopak nižšie ženy so silnejšími stehnami by sa mali takémuto strihu vyvarovať. Pre nich je vhodnejší strih slim, ktorý bol doteraz najobľúbenejším strihom u mladších i starších žien. Úzke, až priliehavé slim jeansy dokonale kopírujú ženské telo, ale pritom dokážu postavu aj vyformovať. Doplňte aj vy svoj šatník o nový kúsok džínsov. Tie najkvalitnejšie ženské jeansy nájdete jedna bigstarjeans.sk. Zažiarte aj vy v moderných jeansoch bigstarjeans.sk.