Posted on

LED pásiky pre moderné svietenie

Na ledprodukt.sk nájdete mnoho rôznych produktov zameraných na LED osvetlenie. Kladieme vysoký dôraz na kvalitu a preto, že sme výhradným dovozcom LED produktov, sú tieto u nás predávané produkty kontrolované a až následne posúvané spotrebiteľovi. V našej ponuke môžete nájsť napríklad LED žiarovky, LED pásiky, kompletné sady LED pásikov, LED ovládače, LED napájacie zdroje, LED reflektory, LED panely, LED pouličné svetlá, LED svietidlá a mnoho iného tovaru v oblasti LED technológií. Spomeňme si práve LED pásy Ledprodukt.sk, ktoré krásne oživia priestor či už v domácnosti alebo v komerčných spoločnostiach, napríklad kaviarne, bary, obchodné prevádzky či mnohé iné.

LED pásy

LED pásiky ponúkame u nás s 5 ročnou zárukou a nájdete tu mnoho profi sad, ktoré dokonale doladia každý priestor a poskytnú mu mnoho príjemného svetla, teda osvetlenia. Samozrejmosťou je možnosť zakúpenia týchto LED pásikov v troch základných farebných variantoch a to sú teplá biela, neutrálna biela a studená biela. Farebnú variantu svietenia týchto LED pásikov si môžete zvoliť podľa toho, v ktorej miestnosti ich budete využívať. Samozrejme teplá biela sa hodí k navodeniu príjemnej hrejivej atmosféry, kde máte v pláne tráviť relaxačný a oddychový čas, naopak studená biela svojou sviežou farebnou svietivosťou so sebou prináša skutočne svieže osvetlenie, ktoré je vhodné pre aktívnejšiu činnosť alebo pre výraznejšie osvetlenie priestorov ako sú haly, chodby či osvetlenie reklamných pútačov a podobne.

LED pásy

Pokiaľ si neviete vybrať farebnú variantu, rozhodnite sa pre neutrálu bielu ktorá určite nebude nijako rušivo pôsobiť v tom ktorom priestore. Na výber je z viacero rôznych variantov LED pásikov v rámci umiestnenia počtu LED/m a taktiež v rámci samotného napätia a príkonu, kde napríklad pri 5M PROFI LED PÁSIKU 60 LED/M SMD 1808 STUDENÁ BIELA CRI97 IP20 12V s 5 ROČNOU ZÁRUKOU je napätie DC 12V a príkon 4,8W/m s počtom 60 LED/m a naopak pri 5M PROFI LED PÁSIK 120 LED/M SMD 1808 STUDENÁ BIELA CRI97 IP20 24V s taktiež 5 ročnou zárukou s napätím DC 24V a príkonom 9,6W/m s počtom LED/m 120. Konečný výber je len na Vás.