Posted on

Luxusné oznámenie svadby? Žiaden problém

Našli ste svoju pravú lásku či spriaznenú dušu a chystáte sa s ňou stráviť celý život? Plánujete si povedať svoje áno v blízkej dobe a venujete sa najmä prípravám svadby? V takom prípade vás potešíme, keď vám predstavíme naozaj krásne doplnky na svadbu. Ide o výnimočný deň pre vás dvoch, no taktiež pre vaše blízke osoby, a preto by malo vyzerať všetko čo najlepšie. Ešte pred samotnou svadbou sa však zvyknú posielať do schránky svadobné oznámenia, ktorými ľuďom zvestujete krásnu novinu. Práve tieto oznámenia sú veľmi dôležité, pretože ostávajú ako pamiatka pre vašich blízkych a pre vás.

balony plne lasky

Chcete mať to najkrajšie oznámenie práve vy? Potom si určite prezrite širokú ponuku na webstránke. Na výber máte z luxusných svadobných oznámení, na ktorých sú zvyčajne napísané mená mladomanželov, dátum ich veľkého dňa, miesto svadby a poprípade aj krátky citát či želanie. Aj túžite mať na vašom oznámení aj fotku s budúcim manželom či manželkou, žiaden problém. Môžete si vyberať skutočne z veľa motívov alebo si dokonca navrhnúť vlastné. Väčšina z nich je v jemných a nežných farbách s okrasným písmom a pekným pozadím, napríklad s kvetinami. Finálny výber je vak len na vás, preto neváhajte a prezrite si širokú ponuku týchto oznámení aj vy.

svadobne saty

Mnohých bude zaujímať aj cena, pri ktorej vás potešíme. Nejde o nákladnú vec, ktorá by príliš zdražila vašu svadbu. Za jedno oznámenie zaplatíte od 0,60 do 0,90€, čo vôbec nie je veľa. Cena závisí od náročnosti vašich oznámení, od jeho rozmeru a aj papiera, na ktorý je vytlačený.

Ak ste aj vy v situácii, kedy riešite takéto záležitosti, rozhodne by ste si mali pozrieť ponuku aj vy, pretože tu nájdete naozaj originálne a zároveň aj jednoduché dizajny svadobných oznámení, ktoré vyčaria nejeden úsmev na tvári a ostanú ako milá spomienka na tento deň plný lásky!