Posted on

Najlepšia cena za matrace na mieru

Máte atypickú posteľ a hľadáte firmu, ktorá by vám vyrobila matrac na mieru a zároveň by vás to nestálo nehorázne veľa? S vašim problémom sa môžete obrátiť na firmu Segum. Sme firma, ktorá je tu pre vás už takmer tridsať rokov. Vyrábame matrace pre štandardné postele, detské postieľky, ale taktiež vyrábame posteľné matrace na mieru podľa želania klienta. Ako prvá z firiem na Slovensku sme začali vyrábať matrace z prírodných materiálov. Naše matrace sú ortopedické, čo znamená, že zabezpečujú oporu celej chrbtici. Vďaka čomu si chrbtica môže počas vášho spánku oddýchnuť rovnako ako vy. Takže sa vy vždy zobudíte svieži a plný energie.

dobro ráno

Samozrejme poznáme aj finančné možnosti slovenského trhu a preto sa snažíme, aby naše matrace boli nie len kvalitné, ale aj mali dobrú cenu. Avšak máme matrace aj pre náročných zákazníkov. U nás si vyberie každý a ten kto si nevyberie z našej štandardnej ponuky, môže zadať u nás objednávku na výrobu matracu na mieru. Napriek tomu, že sú to nadštandardné služby, snažíme sa, aby naše najlacnejsie matrace na mieru boli skvelé. Či už teda hľadáte matrace na mieru alebo klasické matrace, či matrace do detskej postieľky môžete nás navštíviť v štyroch predajniach na Slovensku, kde si môžete ohmatať kvalitu matracu, jeho tvrdosť či vidieť typ materiálu.

kvalitné matrace

Ak sú pre vás naše predajne ďaleko, alebo nemáte možnosť k nám prísť osobne, môžete si všetky matrace aj tie na mieru vybrať cez našu webovú stránku, kde nájdete všetky potrebné informácie k objednaniu matraca ako aj rady a návody ako vybrať správny matrac. Za tridsať rokov máme plno skúseností a naše matrace stále zdokonaľujeme, vďaka tomu máme aj plno spokojných zákazníkov. Buďte ním aj vy a objednajte si váš kvalitný ortopedický matrac na mieru od firmy Segum. Lepšiu ponuku ako u nás určite nikde nenájdete.