Posted on

Nerezové zábradlie Immont

Nerezové zábradlie od Immont je častým znakom bohatosti. No nemusí byť vždy tomu tak. V dnešnej dobe vám ponúkame skvelé zábradlie za výhodné ceny a môže si ich dopriať naozaj každý i keď nemá veľa peňazí alebo chce ušetriť. Najčastejšie sa dávajú nerezové zábradlia pri výstavbe balkónov a to na schody. A naozaj tým balkónom pasujú. No nepoužívajú sa len tam ale aj pri vchodoch do budov ak sú výškovo rozdelené a pre vstup sú použité schody. Nerezové zábradlie sa dá taktiež využiť aj ako plot teda ohraničenie vášho pozemku. Ak to spojíte s nejakým betónom a drevom tak to nemá chybu a váš pozemok a domček alebo chata vyzerá oveľa viacej elegantnejšie než doposiaľ.

Balkońové nerezové zábradlie

A čo je to vlastne tá „nerez“? Je to vysoko legovaná oceľ čo v podstate znamená, že sú do ocele pridané nejaké zmesi aby sa tým dosiahol hotový prvok, čo je v našom prípade nerez. Taktiež aj nerezové zábradlie má svoje výhody a nevýhody. Výhody tohto zábradlia sú tie, že sú krásne, majú dlhú životnosť – životnosť sa odhaduje na niečo okolo 50 rokov. Ak chcete používať zábradlie vo vnútorných priestoroch, tak nemusíte si zaobstarať až takú kvalitné zábradlie, lepšie povedané zábradlie nemusí byť vyrobené až z takej odolnej ocele. Na držanie týchto zábradlí potrebujeme taktiež nejaké komponenty a tie sú veľmi ľahké na zaobstaranie či už u nás alebo iných predajcov.

Vnútorné nerezové zábradlie

Naopak ak ho chcete používať vonku je vhodné si priplatiť za kvalitu ocele a aj celého zábradlia. Tieto zábradlia sú veľmi odolné proti veľkým vetrom a dažďom a nezničia sa ani vďaka kyslým dažďom. Ktoré nie sú na Slovensku až tak často ale môžu sa objaviť i keď ich nečakáme. Sú tu aj nevýhody nerezového zábradlia a tie nás veru veľmi nepotešia. Medzi nevýhody patrí umývanie týchto zábradlí a staranie sa o nich. Treba ich často leštiť. Neváhajte a doprajte si nerezové zábradlie už dnes za skvelú cenu a vyniknite medzi vašimi susedmi elegantným pozemkom!