Posted on

Vinárstva a majitelia sadov pozor!

Ste vinárom alebo pestovateľom ovocia a z vašej úrody sa snažíte urobiť víno alebo destiláty najvyššej kvality? Určite vás potom bude zaujímať ponuka našich ibc kontajnerov na uskladnenie vašich drahocenných tekutín. Aby sa bezpečne dostali zo sadu alebo z viniča do vášho skladu alebo vinnej pivnice a aby aj tam boli bezpečne uskladnené a naďalej si udržiavali svoju kvalitu. Na kvalitné produkty je potrebné mať aj kvalitné pracovné nástroje. Ale to vám určite nemusíme ani hovoriť, pretože to sami dobré viete. Roky skúsenosti hovoria sami za seba.

Vo firme Schoeller Allibert taktiež vieme koľko práce sa schováva za fľaškou dobrého vínka alebo kvalitného destilátu, ktoré ponúkate svojim zákazníkom, a preto naša firma robí všetko preto, aby vám vinárom a pestovateľom ovocia prácu uľahčila.

ibc kontajner

Snaží sa svoje produkty navrhnúť tak, aby plne vyhovovali potrebám vašej práce. Každý deň prináša nové nápady a riešenia, ktoré by prispeli k ľahšej manipulácii, ľahšiemu transportu z miesta na miest, dlhšiemu uskladneniu potravín a sviežosti ovocia, ktoré denne naši zákazníci vkladajú do našich prepraviek a ibc kontajnerov. Dobré víno alebo aperitív je neoddeliteľnou súčasťou významného dňa. Pripíjame si s ním oslavu jubilea, narodenie dieťaťa, svadbu, alebo oslavu nejakého životného úspechu. Pre nás v Schoeller Allibert sú tieto chvíle rovnako dôležité a vieme oceniť kvalitu, ktorú tiež sami ponúkame.

ibc kontajner

Vyskúšajte aj vy vo vašom vinárstve alebo výrobni destilátov naše Ibc kontajnery 600l, ktoré ponúkame na predaj aj prenájom. Naše kontajnery sú vyrobené na transport, ale aj uskladnenie potravín. Uskladnenie tekutín v našich kontajneroch je hygienicky nezávadné a pre zdravie bezpečné. Plastové kontajnery sú vyrobené tak, aby vydržali aj zmeny poveternostných podmienok, tak aby sa uskladnená tekutina neznehodnotila alebo nepoškodila.