Posted on

Výber je na tebe

Keď si občas zájdeš na bežnú masáž, tak ti väčšinou tvoju masérku automaticky pridelia. Bez nejakých zbytočných otázok alebo jednoducho bez tvojho pričinenia dostaneš tučnú, škaredú masérku alebo dokonca chlapa maséra. Ak by si si chcel náhodou vyberať, tak je personál skôr neochotný ako ochotný a už ťa majú rovno v kategórií, že príliš vymýšľaš a budú s tebou problémy. S takým štýlom ti teda dajú niekoho, kto sa nebude báť ťa masírovať. Skrátka dostaneš to pocítiť, že si chcel niečo, čo väčšina ľudí nerieši.

meditujúci mních

Pri tantra masérke sa ti to nestane. Automaticky máš nárok na výber. Nikto nechce, aby ho masíroval niekto, kto mu je vrcholne nesympatický a pri kom sa necíti dobre. Pri masáži sa máš dostatočne uvoľniť a keď ti masérka alebo masér nebude vyhovovať, tak sa tak nestane. A to je chyba.

Máš na výber z väčšieho množstva dievčat. Môžeš si vyberať podľa typu postavy, podľa sympatií, podľa veku, podľa mena, podľa čoho len ty vyslovene chceš. Nie si ničím obmedzený a svoj výber nemusíš nikomu zdôvodňovať. Niektoré masérky sú vyťaženejšie než iné a preto pri niektorých treba svoju požiadavku na masáž dať vedieť dopredu. Keď však naozaj niekoho chceš, tak si počkáš pár dní. Nikdy to nebude viac ako dva dni a to je doba, ktorá sa dá vydržať aj keby si akútne potreboval masáž.

horúce kamene masáž

Masérky majú na stránkach spísané aj svoje výšky, váhy a dokonca aj veľkosť poprsia, aby si sa poprípade nenechal oklamať fotografiou, na ktorej má masérka napríklad push up podprsenku. Niekedy to zvykne byť klamlivé a preto je všetko férovo uvedené, aby si nemal pochybnosti o svojom výbere. Časom si určite nájdeš len tú svoju osobnú masérku a budeš jej verný. Ženy to majú trošku zložitejšie , pretože o ženskú masáž nie je taký záujem, tak majú zatiaľ na výber len z jedného kusu maséra. Verím, že sa to však zmení, zmenší sa ostýchavosť slovenských žien a pribudne na výber niekto ďalší.