Posted on

Ako na upravené nechty s dlhou životnosťou?

Ktorú ženu baví neustále lakovať nechty? Keď si predstavíte, že idete umyť riad alebo vykonávať rôzne domáce práce a čistiace prostriedky vám pokazia celú vašu snahu. Nie je to príjemné, však? Klasické laky rýchlo vyschnú a vy musíte neustále obetovať peniaze na nové. Pokiaľ si nedáte podklad pod farebný gél, nechty sa vám zafarbia a len ťažko sa toho zbavíte. Dlho schnú a neustále sa na čisto nalakované nechty niečo odtlačí alebo prilepí. Prečo potom neskúsiť radšej gélové laky na nechty? Je to najlepšia investícia a hlavne vám vydržia dlho. Jediné čo vám treba je UV alebo LED lampa a rôzne farebné gélové laky.

Gél lak - Neon power

Neprekvapí vás ani jednoduchá aplikácia a rýchle vyschnutie v lampe. Nechty sú krásne, žiarivé a vydržia takmer 3 týždne. Bez problémov môžete vykonávať domáce práce a nič sa vám s nimi nestane. Lákavé však? Stránka https://www.d-nails.sk/gel-lak vám prináša na výber mnoho farieb. Neónové, pastelové, trblietavé, či vhodné na BabyBoomer. Gélové laky sú naozaj kvalitné a cenovo dostupné pre každú z vás. A najväčšie pozitívum tohto je, že nemusíte neustále chodiť do drogérie kupovať nové, pretože gélové laky nevyschnú, ale budú vám k dispozícií kedykoľvek. Nepotrebujete ich zrieďovať pri vyschnutí, pretože držia stále svoju konzistenciu.

Gél lak - Epic color

Štetinka sa dostane na každú časť vášho nechtu a je s nimi naozaj veľmi ľahká manipulácia. Upravené dámske ruky sú predsa ozdobou každej ženy a netreba starostlivosť o ich výzor zanedbávať. Oči každého človeka práve padnú na túto časť ženského tela. Nechty vidno všade, pretože ruky používate pri každej aktivite. Keď raz vyskúšate práve tieto laky, nebudete chcieť iné. Ruky si budete upravovať, ale už nie každý deň, ale každé dva až tri týždne. Bude vám to trvať omnoho kratšie ako pri klasických lakoch a nebudete sa rozčuľovať, že sa vám niečo odtlačilo alebo ste si lak na niektorom mieste zotreli. Nebudete musieť viac krát pretierať vrstvu, aby farba bola taká, ako si prajete. Určite ich vyskúšajte.