Posted on

LED technológia

LED technológia obklopila doslova celý svet. Už len málo kto ju nevyužíva, respektíve málo kto má doma či na pracovisku zastaralé žiarovky, neóny a iné svietidlá, ktoré pohlcujú nemalú časť energie, zanechávajú uhlíkovú stopu a teda sú pre svet vysoko škodlivé. Je čas, najvyšší čas prejsť na LED technológiu a využiť možnosti svietenia. Zaobstarajte si všade tam, kde potrebujete svietiť, najmodernejšie typy LED žiaroviek.

stará žiarovka

Na trhu je obrovské množstvo rôznych LED svietidiel, od svietidiel vhodných pre svietení v domácnostiach až po svietidlá vhodné pre využitie v priemyselných halách, na školách a v kanceláriách, obchodných centrách a v mnohých iných. Samozrejme LED technológie nám umožňujú tieto typy svietidiel využívať v interiéry, ale rovnako tak aj v exteriéri. Práve preto neváhajte s výmenou svojich starých žiaroviek, a svieťte úsporne. Dnešná doba nám mnohým ani nedáva veľa možností ako ušetriť a práve preto využite túto možnosť LED svietenia čím skôr a uproste. Výrazne si tým ponížite poplatky za elektrickú energiu a dosiahnete omnoho kvalitnejšie svietenie, ako to bolo u predchodcov starých typov žiaroviek.

LED žiarovka

LED žiarovky ako napríklad GU10 LED, presnejšie verzia takzvaných bodových svetiel, je pomerne rozšírená alternatíva moderného a úsporného svietenia. V oblasti LED technológií sa jedná a jedny z viacerých kvalitných LED žiaroviek, ktoré sa vyznačujú nízkou spotrebou a dlhou životnosťou. LED žiarovky GU10 je možné zakúpiť si vo viacerých parametroch ako je napríklad LED žiarovka GU10 3,5W SMD2835. Jedná sa o pomerne už bežnú žiarovku, ktorú si môžete zakúpiť v troch základných farebných variantoch svietenia ako je studená biela, neutrálna biela a teplá biela. Taktiež tu nájdete množstvo výkonnejších LED žiaroviek ako napríklad LED žiarovka GU10 7W SMD2835, taktiež v troch základných farebných variantoch svietenia. Samozrejme, nezabúda sa ani na náročnejších, ktorý si tieto LED žiarovky GU10 môžu nájsť aj v RGB variante.