Posted on

Zamknuté dvere a kľúč chýba

Pamätáte sa na časy svojho detstva, keď sa nosili kľúče od bytu alebo domu zavesené na šnúrke na krku? Tak, ako takmer všetko z doby minulej sa vracia späť, tak sa vracajú aj staré známe kľúčenky na krk. Nie je to už len taká obyčajná šnúrka ako to bolo kedysi. V dnešnej dobe sa môžete do sýtosti vyšantiť a navrhnúť si šnúrku podľa vlastných predstáv, vlastného štýlu a podľa vlastnej fantázie. Ponuka na šnúrky na krk, na ktoré si môžete zavesiť svoje kľúče či už od domu, od kancelárie, od pracovne, od skrinky … Teda vlastne od čohokoľvek. Je koniec zabudnutým kľúčom, vaše kľúče budú na vašom krku.

zámok, dvere

Deti túto možnosť ohromne uvítajú, pretože si môžu vybrať šnúrku práve takú aká sa hodí k ich outfitu alebo takú ktorá sa im najviac bude páčiť. Vy sa už takto nemusíte báť, že dieťa svoje kľúče niekde zabudne alebo stratí ľahkým vypadnutím z vrecka či kapsy. Kľúč bude mať stále pri sebe – na krku. Promodarceky.sk pre vás prinášajú skvelú ponuku. Môžete obdarovať kľúčenkami na krk svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov. Tieto kľúčenky si môžete navrhnúť s vlastnou potlačou alebo vlastnou reklamou či menom. Sú veľmi skvelou pomôckou nielen pre deti, ale sú skvelou pomôckou aj pre firemné odmeňovanie zamestnancov.

zamknuté dvere

Takýto darček je praktický a určite milo poteší. Na promodarceky.sk si môžete vyberať z množstva krásnych kľúčeniek na krk, ktoré sú v krásnych farbách. Každá kľúčenka, respektíve šnúrka na krk je zaopatrená kovovou karabínkou. Okrem rôznych šnúrok na krk si u nás viete zakúpiť aj obaly na karty k smartfónu. Jedná sa o silikónové púzdro so šnúrkou a držiakom na smartfón. Tieto si viete vybrať vo viacerých zaujímavých trendy farbách. Touto šnúrkou na krk s možnosťou umiestnenia smartfónu na kartu, budete mať tento vždy poruke. Nezabúdajte, že doba ide stále vpred, no niektoré prvky sa vracajú.