Posted on

Naša kancelář

Pôsobíme ako v Bratislave, tak v Banskej Bystrici. Naša advokátska kancelária je úplne profesionálna. Riešite problém s dedičským konaním, alebo nejaký rodinný spor? Áno, vieme, že je to vyčerpávajúce. Ale každý problém má svoje vlastné riešenie. Navštivte našu advokátsku kanceláriu v Banskej Bystrici. Nemusíte sa báť, že by sme vám nepomohli. Zaoberáme sa napríklad týmito oblasťami práva:

pravo

Ochrana súkromia a údajov – pomôžeme vám s tým, aby sme ochránili vaše súkromie a údaje. Zdieľanie údajov iných cudzích osôb bez ich vedomia je trestné.

Pracovné právo – pokiaľ ste v pracovnom pomere, povieme vám, na čo máte ako zamestnanec v pracovnom záväzku nárok, a aké máte naopak povinnosti, tak rovnako vám povieme, na čo má právo váš zamestnávateľ, a naopak aké má k vám záväzky. Riešime napríklad aj šikanovanie na pracovisku.Okrem toho sa snažíme, aby sme spor vyriešili mimosúdne. Väčšinu sporov takto vyriešiť je možné. Niektoré ale nejdú vyriešiť mimosúdne, a tak musia na súd. Pokiaľ máte záujem o naše služby, alebo sa chcete na niečo spýtať, nebojte sa nás kontaktovať. Sme tu na to, aby sme vám zodpovedali všetky otázky a pomohli vám. Nemusíte sa obávať, že by sme na vás boli protívni, alebo si váš prípad nevzali na starosti. Urobíme to s radosťou a postaráme sa o to, že váš prípad bude vyriešený najlepšie, ako to dokážeme.

pravo

Spokojní klienti nám píšu recenzie a máme u nich veľké pozitívne ohlasy. Sme za to samozrejme veľmi radi. Budeme tiež radi, keď nám aj vy potom nejakú recenziu na naše webové stránky napíšete, keď váš prípad vyriešime. Tešíme sa na to, že spolu budeme spolupracovať. Prípadne pokiaľ budete chcieť, môžete nás odporučiť aj medzi svojich známych a priateľov. Budeme veľmi radi. Ešte stále sme vás nepresvedčili? Rozhodnite sa využiť naše služby a budete šťastní a prekvapení. My sa totiž nezľakneme žiadnej výzvy, ktorá nám príde do cesty.