Posted on

Kvalita každej konštrukcie je podstatná, pretože zaistí bezpečnosť celého stavebného diela

Stavebný či akýkoľvek iný boom nastal po nežnej revolúcii a odvtedy sa situácia na slovenskom trhu rapídne zmenila, pribúda mnoho moderných produktov, ktoré sa k nám dostávajú od výrobcov z celého sveta, ale svoje miesto už majú aj kvalitné domáce firmy. V roku 2008 sa do povedomia spoločnosti dostala firma LM-MONT, ktorá sa zviditeľnila svojimi realizáciami a výrobkami v oblasti hliníkových a sklenených konštrukcií. Za týmto názvom sa skrýva dynamická spoločnosť, rozvíjajúca sa a zveľaďujúca svoj potenciál, zákazníkom ponúka kvalitné riešenia v oblasti architektúry a stavebníctva, počnúc projektmi až po realizáciu a poradenskú činnosť.

Sprchový kút zo skla potrebuje kovanieProfesionálni zamestnanci spoločnosti sú ochotní poradiť zákazníkom pri každom probléme, ktorý sa týka moderného spracovania a návrhu konštrukcií stavieb zo skla a hliníka. Prepracované riešenia konštrukcií sa dajú uplatniť pri súkromnej aj komerčnej výstavbe, ponúkajú najmodernejšie a do detailov prepracované systémy, do ktorých zaraďujeme okná, dvere, steny, fasádne systémy, zimné záhrady, pergoly, sprchové steny či zábradlia a veľa iných produktov.

Veľmi populárne sú sklenené konštrukcie, ich obľuba je značná a viditeľná na každej stavbe, či je to bytová výstavba alebo priemyselné stavby a podobne. Pri používaní skla je však nutné myslieť na to, že jeho spájanie je odlišné od možností, ktoré využívame pri ostatných typoch materiálov, treba tak venovať veľkú pozornosť detailom.

Veľké plochy skla musia byť bezpečné

Kovanie na sklo lmmont.sk je široký pojem, pod ním sa skrývajú bodové a dverové úchyty, dverové rámy a montážne profily, posuvné systémy či tesnenia a podobne, všetky vyrobené špeciálne pre použitie na sklenené konštrukcie. Keďže v prvom rade je nutná bezpečnosť konštrukcií, aj tieto kovania musia byť vyrobené v určitom štandarde a v požadovanej kvalite. Na ich výrobu sa používa hliník alebo nehrdzavejúca oceľ, čo je záruka dlhej životnosti a elegantného vzhľadu spolu s nadčasovosťou celého diela.