Posted on

Zdravé kĺby

Základom dobrého pohybu sú zdravé a pevné svaly a kĺby. Základom dobrého kĺbu je správna kĺbová pohyblivosť a jeho výživa. S postupujúcim vekom alebo nadmerným či nesprávnym tréningom, či práve naopak so sedavým spôsobom života a nedostatkom pohybu, slabne aj výživa kĺbu a nastávajú degeneratívne premeny v kĺbe, ktoré sú často príčinou bolesti a zlej hybnosti kĺbu. Kolagén je jednou z najdôležitejších zložiek kĺbového spojenia, ktoré kĺbu, ale aj iným častiam tela dáva pevnosť a pružnosť. V určitom veku sa kolagén v organizme takmer prestáva tvoriť a preto je potrebné dodávať ho v strave.

krava

No bohužiaľ, ani pestrá strava nie je tak bohatá na kolagén, aby to vystačilo na danú spotrebu nášho tela. Preto existuje množstvo suplementov a teda výživových doplnkov, ktoré ponúkajú čistý kolagén vo forme kapsúl alebo kolagénových kociek. Avšak, žiaden kolagén nie je taký účinný ako kolagén, ktorý je tomu ľudskému najbližší a to je kolagén živočíšneho pôvodu, teda získaný z prasacej alebo hovädzej želatíny. Hovädzí kolagén je najlepšou formou kolagénu, ktorý ľudské telo môže takmer 100% využiť pre svoju potrebu a lepšie fungovanie pohybového aparátu a pružnosti pokožky.

zdravé kĺby

Preto u nás v www.zdravie-shop.sk nájdete Gal peptidy hovädzieho kolagénu priamo z Argentíny. Kolagén rozštiepený do peptidov sa ľahšie vstrebáva, a tým má rýchlejší a lepší účinok na náš organizmus. Hovädzí kolagén, ktorý nájdete na našom internetovom obchode pochádza z argentínskeho dobytku, ktorý sa voľne pasie na pastvinách a je pri tom kontrolovaný ako šetrný chov. Mladistvá pokožka, zdravé kĺby a dobré trávenie, to všetko môžete mať vďaka GAL peptidom hovädzieho kolagénu Argentína, ktorý zakúpite v našom obchode. Na našej stránke sa dozviete všetky potrebné informácie o tomto produkte. Ak by ste mali akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať.