Posted on

Fotky z dovolenky

Máte kopec perfektných fotografií z vašej letnej dovolenky a rozmýšľate čo s nimi? Niekedy v časoch starých fotoaparátov, sa vyvolala každý fotka, ktorá bola na filme, či už bola podarená alebo nie, alebo sa opakovala. A dalo sa fotiť len do vtedy, do kedy ste mali film. Dnes vo svete digitálnej technológie, máme možnosť naklikať množstvo fotografií a neskôr vybrať tú, ktorá sa nám najviac páči. Vďaka digitálnym fotoaparátom môžeme naklikať tisíce fotiek a zachytiť momenty a miesta tak, ako by sa nám to so starým fotoaparátom len ťažko podarilo.

dovolenka

No na druhej strane nás digitálna technológia priviedla k tomu, že naklikáme plno fotografií, ktoré si nakoniec ani nikdy nepozrieme. Nafotíme plno fotiek, ktoré uložíme na nejaké USB alebo pamäťovú kartu a odložíme ich niekde na miesto, kde budú v bezpečí pred poškodením a viac si na ne nespomenieme. No určite všetci viete, kde máte staré albumy, ktoré si radi občas chytíte do ruky a prelistujete a zaspomínate si na to, ako super vám bolo na danej dovolenke. Teraz mnohí z nás možno nemajú ani album zo svadby, alebo album svojho dieťaťa. Čo je veľká škoda. Digitálne fotografia, sú síce úspora miesta aj peňazí, ale držať v ruke album a listovať v ňom jednoducho ničím nemôžete nahradiť. Málokto v počítači prehľadáva fotky z dovoleniek, alebo z rôznych udalostí a preklikáva tisíce a tisíce fotiek, ale mnohí z nás z času na čas vyberú ten fotoalbum z rodinnej police a chvíľu v ňom zalistujú.

fotky online

Preto vyberte z vašej dovolenky zopár najlepších fotografií a urobte si z nich album. Teraz ani nemusíte nikam chodiť do fotoštúdia a dávať vyvolať fotky, pretože to môžete urobiť online. Online fotografie nahráte do nášho systému vo www.fotkyzababku.sk, navolíte si niekoľko parametrov podľa vášho želania, zadáte želaný rozmer a vašu objednávku odošlete. Za niekoľko dní vám vaše fotky prídu v papierovej verzií.