Posted on

Hviezdu na oblečení môžete mať za super cenu

Každý, kto hľadá módne oblečenie za prijateľné ceny a v požadovanej kvalite, môže naraziť na značku BIG STAR, poľského výrobcu a tvorcu módy známej aj u nás. Jej dlhá história je potvrdením kvality a schopnosti prispôsobovať produkty požiadavkám trhu, ktorý sa neustále mení a vyvíja. V ich ponuke sú odevy a doplnky pre každého, kto chce byť „in“.

Nechýbajú ani košele aj pre mužov

Jednou z možností nakupovania oblečenia je internet a eshopy, ktoré sú naplnené tovarom, to platí aj o značke BIG STAR, tiež má svoje stránky s množstvom odevov pre mužov aj ženy. Tam sa oblečiete od topánok až po čiapky, vo vyhľadávači zadáte hľadaný produkt a potom si ich už len prezeráte a nakupujete. Svoj sortiment rozširuje aj táto značka, aby mali zákazníci k dispozícii Dámska mikina ELLENA 901 Bigstarjeans vždy najnovšie kolekcie na každú sezónu.

Výhoda mikiny je v jej využití namiesto pleteného svetra či tenšej bundy, je kompromisom ak sa neviete rozhodnúť, či je lepší kardigán alebo sako. V metropolách módy sa stretávame s mikinami v nekonečných verziách, jednofarebných, vzorovaných, na zapínanie na zips alebo gombíky alebo bez zapínania, s kapucňou alebo bez, subtílnejšie strihy alebo overzsize verzie, výber je maximálne prispôsobený požiadavkám spotrebiteľov.

Z množstva mikín pre ženy vyberáme dámsku mikinu ELLEN 901, ušitú z 80% bavlny a 20% polyesteru, zapína sa na zips a jej strih je komfortný. V šedej farbe je vhodná ku každej inej skupine farieb, nemá vzor, takže skvelo doplní aj vzorované oblečenie. Materiál je príjemný pri dotyku s pokožkou, strih komfortný so stojačikom a farbu si vyberiete podľa svojho vkusu. Tento kúsok sa vám bude príjemne nosiť počas celého dňa v kombinácii s akýmkoľvek iným oblečením.

Pre každú ženu sa nájde vhodné oblečenie

Správne ošetrovanie oblečenia je prvým krokom k tomu, aby ostalo dlho pružné, pekné, nevybledlo a slúžilo dlhý čas, a na to treba dodržiavať tieto kroky:

-prať mikiny pri teplote 30°C a s odevmi rovnakej farby

-nečistiť chemicky a nesušiť v sušičke

-nebieliť

-žehliť z rubu a pri teplote max. 110°C